causeuse انرژی زندگی متولدین افراد باهوش

causeuse: انرژی زندگی متولدین افراد باهوش افراد خوشبخت متولدین سال خروس سرگرمی فال

گت بلاگز اخبار حوادث کلاهبرداری میلیاردی جهت کشتن شیطان و دفع جن

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری باندی که در پوشش جادوگری و خارج کردن اجنه و شیطان از جسم افراد اقدام به کلاهبرداری 15 میلیارد ریالی

کلاهبرداری میلیاردی جهت کشتن شیطان و دفع جن

عبارات مهم : ایران

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری باندی که در پوشش جادوگری و خارج کردن اجنه و شیطان از جسم افراد اقدام به کلاهبرداری 15 میلیارد ریالی کرده بودند، خبر داد.

به گزارش ایسنا، در تاریخ دوم خرداد ماه امسال پرونده ای از شعبه نهم دادسرای ناحیه یک پایتخت کشور عزیزمان ایران به پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ارجاع شد که در آن شاکی به هویت مشخص در شکایت گفته بود: آخرهای سال گذشته به منظور برطرف پرسشها شغلی و خانوادگی، از طریق یکی از بستگان نزدیک خود به صورت تلفنی و از طریق خبر رسان خبر رسان تلگرام با جادوگری به نام ابویاسر آشنا شدم و او با بیان اینکه اجنه و موجودی به نام شیطان بحرینی در جسم فرزندان اینجانب حلول کرده و قصد آسیب رساندن و کشتن آنها را دارد ، با عناوین متفاوت اعم از به کارگیری اساتید جادوگری از کشورهای متفاوت به نام های ابواسحاق ، عثمان و نهایتا شخصی به نام استاد بزرگ از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس جهت کشتن شیاطین متفاوت و دفن آنها در بیایان های کشور عراق ، مجموعا طی چند نوبت مبلغی بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان از من دریافت کرد.

شاکی پرونده در ادامه اظهاراتش گفت: بعد از پرداخت این مبلغ ، ابویاسر با طرح این ادعا که شیاطین قصد دارند تا با جاساز کردن موادمخدر در ماشین و محل سکونت اینجانب و دامادهایم ، جهت شخص من و اعضای خانواده ام پرونده سازی کرده و موجب محکومیت زندان یا اعدام بنده یا دامادهایم شوند ، اعلام کرد که دوستان و آشنایانی دارد که آنها در قبال دریافت مبلغ 15 میلیارد دیگر حاضر هستند تا این مسئله را برطرف کنند که اینبار عنوان را با وکیل خود در میان گذاشتم که وی مرا به طرح شکایات علیه ابویاسر ترغیب و تشویق کرد.

کلاهبرداری میلیاردی جهت کشتن شیطان و دفع جن

با شروع پیگیری به پرونده، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران با بررسی تراکنش های مالی حساب های شاکی پرونده اطلاع پیدا کردند که تمامی چک های ارائه شده است از سوی شاکی به وسیله خانمی به نام سارینا . ص وصول شده است است که همزمان با شناسایی زن سارینا . ص و شروع تحقیقات جهت دستگیری این فرد ، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی در مرحله ی دیگری از کارها پلیسی در این پرونده موفق به شناسایی محل تردد ابویاسر در منطقه نیاوران و دستگیری وی شدند .

با دستگیری ابویاسر و انتقال وی به پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، هویت واقعی وی به نام علیرضا . م مورد شناسایی قرار داده شد و متهم بعد از دستگیری صراحتا عنوان داشت که تمامی کارها آنها با ترغیب و تشویق یکی از بستگان نزدیک شاکی پرونده به نام مرجان . ف انجام شده است و جعل هویت ابویاسر نیز به درخواست او بوده است که بلافاصله مرجان نیز در یکی از خیابان فرعی نیاوران شناسایی ، دستگیر و به پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شد .

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری باندی که در پوشش جادوگری و خارج کردن اجنه و شیطان از جسم افراد اقدام به کلاهبرداری 15 میلیارد ریالی

شاکی پرونده بعد از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، ضمن شناسایی مرجان به عنوان یکی از بستگان نزدیک خود گفت که مرجان مدت چند سال به عنوان کارمند نزد وی مشغول به کار بوده و معرفی ابویاسر به وی نیز به وسیله مرجان صورت گرفته و مرجان به واسطه رابطه فامیلی و همکاری ، اطلاعات کامل و دقیقی از هویت اعضای خانواده و همچنین اوضاع اقتصادی شاکی پرونده داشته که تمامی این اطلاعات را در اختیار ابویاسر قرار داده است .

با شناسایی مخفیگاه ابویاسر ر منطقه نیاوران – خیابان منایی ، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ به این محل اعزام و در وقت بازرسی از این محل موفق به شناسایی زن سارینا . ص به عنوان همسر موقت ابویاسر یا همان علیرضا و همچنین یکی از دوستان نزدیک مرجان شدند .

ابویاسر در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: از طریق اطلاعاتی که از طریق مرجان در اختیار همسرم قرار گرفته بود ، اعتماد شاکی را جلب کرده و طوری وانمود میکردم که این اطلاعات را با بهره گیری از نیروهای ماوراء الطبیعه کسب کردم ؛ بعد از جلب اعتماد کامل مالباخته ، با شگرد جادوگری و رمالی و بیان اینکه جهت از بین بردن شیاطینی که به جسم اعضای خانواده وی از جمله دختر و نوه اش حلول کرده و قصد نابودی آنها را دارند ، نیاز به همکاری اساتیدی از کشورهای عرب منطقه است تا این شیاطین به قتل رسیده و در بیابان های عراق دفن شوند ، بالغ بر یک 15 میلیارد ریال از شاکی کلاهبرداری کردیم .

کلاهبرداری میلیاردی جهت کشتن شیطان و دفع جن

در ادامه و بعد از کلاهبرداری در مرحله ی اول ، تصمیم گرفتیم تا ضمن معرفی افرادی با عناوین متفاوت نظامی و دولتی مجددا از وی کلاهبرداری کنیم که اینبار دستگیر شدیم .

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی ، سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، با اشاره به دستگیری تمامی متهمین پرونده گفت: هر سه متهم پرونده بعد از انجام تحقیقات و تکمیل پرونده ، در اختیار مقام قضایی قرار گرفته و هر سه نفر با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند .

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری باندی که در پوشش جادوگری و خارج کردن اجنه و شیطان از جسم افراد اقدام به کلاهبرداری 15 میلیارد ریالی

واژه های کلیدی: ایران | مرجان | پرونده | دستگیری | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz