causeuse انرژی زندگی متولدین افراد باهوش

causeuse: انرژی زندگی متولدین افراد باهوش افراد خوشبخت متولدین سال خروس سرگرمی فال

گت بلاگز شخصیت شناسی طالع بینی چینی براساس سال تولد

سال نو چینی ها مبارک! سال نوی چینی از مهم‌ترین تعطیلات سنتی مردم چین هست. گاهشمار چینی، گاهشمار ترکیبی شمسی-قمری است که حرکت خورشید، ماه و ستارگان، تعیین ک

طالع بینی چینی براساس سال تولد

قصد داریم به معرفی شخصیت شما براساس سال تولد و نماد های چینی بپردازیم.

طالع بینی چینی سال تولد افراد

سال نو چینی ها مبارک! سال نوی چینی از مهم‌ترین تعطیلات سنتی مردم چین هست. گاهشمار چینی، گاهشمار ترکیبی شمسی-قمری است که حرکت خورشید، ماه و ستارگان، تعیین کننده روزها، ماه‌ها و سال‌ها هستند.

هر سال در ماه بهمن، سال چینی نو می شود. سال نو، با پدیدار شدن ماه در نخستین روز سال شروع می‌شود و به همین علت گاه به آن سال نوی قمری نیز گفته می‌شود. مراسم خوش حالی سال نو، عموماً پانزده روز به طول می‌انجامد و با مراسم خوش حالی فانوس آخر می‌یابد.

طالع بینی چینی براساس سال تولد

در زیاد کشورهایی که چینی‌ها اکثریت را تشکیل می‌دهند یا اقلیت قدرتمندی هستند، سال نوی چینی مراسم خوش حالی گرفته می‌شود؛ از آن جمله می‌توان به چین، هنگ کنگ، تایوان، برونئی، کره، مغولستان، نپال، بوتان، ویتنام، سنگاپور، اندونزی، مالزی، مجموعه جزایر فیلیپین و تایلند اشاره کرد.

عبارات مهم : انرژی
طالع بینی چینی نیز که بر اساس سال تولد می باشد، با سمبل حیوانات نشان داده شده است و شهرت فراوانی دارد. سال 2017 سال خروس است و اعتقاد عموم بر این است که متولدین این سال افراد خوشبخت و خوش شانسی هستند.

اگر شما هم دوست دارید که طالع خود را بر اساس طالع بینی چینی ها بدانید، با ماه همراه باشید.

سال تولد میلادی خود را از جدول زیر یابید و با توجه به حیوان مخصوص به سال تولدتان، طالع خود را بخوانید.

سال تولد شما براساس میلادی

سال نو چینی ها مبارک! سال نوی چینی از مهم‌ترین تعطیلات سنتی مردم چین هست. گاهشمار چینی، گاهشمار ترکیبی شمسی-قمری است که حرکت خورشید، ماه و ستارگان، تعیین ک

طالع بینی چینی جهت متولدین سال موش

افرادی که در این سال به دنیا آمده اند، افرادی باهوش و جالب هستند. آنها دوست دارند که در همه چیز کنکاش کنند. به بیانی آنها افرادی به شدت کنجکاو هستند. البته این را هم نمی توان نادید گرفت که گاهی پول اهمیت زیادی در زندگی ارزش دارد طوری که گاهی بدون آن انگیزه هیچ کاری را ندارند.

طالع بینی چینی جهت متولدین سال گاو

افرادی که گاو سمبل سال تولدشان هست، افرادی سرسخت، نیرومند و با اراده هستند. آنها ایمانی مستحکم دارند. از آنجا که اعتقادات خاص خود را دارند و بر آنها نیز پافشاری می کنند، گاهی به افرادی لجباز نیز آشنا می شوند.

طالع بینی چینی جهت متولدین سال ببر

طالع بینی چینی براساس سال تولد

افرادی که در این سالها به دنیا آمده اند، به افرادی شجاع و مستقل شهرت دارند. نظرات و اعتقادات آنها هر لحظه مورد توجه و احترام دیگران قرار دارد. آنها گاهی دست به کارهای بزرگ و هیجان انگیز می زنند و به بیانی مرد عمل اند. اگر چه این کارها را جهت دل خود انجام می دهند ولی از این که نظر دیگران را نیز به خود جلب کنند، لذت می برند.

طالع بینی چینی جهت متولدین سال خرگوش

خرگوش سمبل افرادی است که هر لحظه مورد علاقه و احترام دیگران قرار می گیرند. آنها افراد مهربان، صلح جلو و بسازی هستند که هر لحظه خودشان را از درگیری ها دور می کنند. از خصوصیت بارز آنها می توان به حساس بودن نیز اشاره کرد. در گزینش نیز سخت گیرند طوری که هنگامی که گزینه های مختلفی پیش رویشان هست، گیج می شوند و نمی توانند تصمیم درست را بگیرند.

طالع بینی چینی جهت متولدین سال اژدها

اژدها نشانه قدرت هست. افرادی که در این سال متولد شده است اند، افرادی پر انرژی و سرشار از زندگی اند. غیبت و دورویی به شدت آنها را می آزارد طوری که در این شرایط به شدت عصبانی و کم صبر می شوند.

طالع بینی چینی جهت متولدین سال مار

مار سمبلی از عقل و شعور هست. این افراد باهوش ولی در عین حال شکاک هستند و مدام به همه چیز شک می کنند. ادبیات و هنر دو زمینه مورد علاقه آنهاست. اگر با این افراد واکنش‌ها و آمد می کنید، مراقب رفتارهای خود باشید لیکن که همه چیز را به خوبی تحت کنترل ارزش دارند.

طالع بینی چینی جهت متولدین سال اسب

افرادی که در این سال به دنیا آمده اند، خونگرم هستند و روابط اجتماعی بالایی دارند. مستقل بودن یکی از نقاط قوت آنهاست. از آنجا که آنها رک اند، ممکن است حرفی بزنند که ناراحت شوید ولی به دل نگیرید لیکن چیزی توی دلشان نیست.

طالع بینی چینی جهت متولدین سال بز

بز نشانه افرادی است که دوست دارند در خلوت خود و با افکاری که مدام در سر می پرورانند، تنها باشند. آنها افرادی خلاق و باهوشند. هنر از زمینه های مورد علاقه آنهاست. از آنجا که محتاط و به شدت اقتصادی اند، در تصمیم گیری سخت گیرند و مدام آن را به تعواق می اندازند.

طالع بینی چینی جهت متولدین سال میمون

افرادی که در سال میمون به دنیا آمده اند، دوست دارند که دیگران را بخندانند. در واقع آنها از خوش حالی دیگران شاد می شوند. آنها پر از انرژی و شور زندگی هستند ولی گاهی نمی توانند خود و احساسات ارزش را کنترل کنند.

طالع بینی چینی جهت متولدین سال خروس

افراد خروس نشان، افرادی صادق، سخت کوش و هوشیار هستند. آنها به ندرت به دیگران اعتماد می کنند. اگر با فردی که متولد این سال است رفت و آمد دارید حواس تان به رفتارهایتان باشد لیکن که آنها کم صبرند و به سرعت از کوره در می روند.

طالع بینی چینی جهت متولدین سال سگ

همان طور که از سمبل این سال هم مشخص هست، متولدین این سال افرادی وفادارند. شما می توانید با خیال راحت راز دلتان را با آنها در میان بگذارید و مطمئن باشید که جای حرف هایتان نزد او امن هست. آنها از سخت کوشی می هراسند ولی از طرف دیگر نگرانی های زیادی در مورد پرسشها پیش رو دارند که بخشی از انرژی آنها را می گیرد.

طالع بینی چینی جهت متولدین سال خوک

خوک نشانه ای از کمال در شخصیت و واکنش‌ها هست. این افراد هر لحظه دیگران را بابت اشتباهاتی که مرتکب شده است اند، می بخشند و خیلی سریع بدی ها را فراموش می کنند. مطمئنا از همنشینی با متولدین این سال نهایت لذت را خواهید برد.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: bartarinha.ir

واژه های کلیدی: انرژی | زندگی | متولدین | افراد باهوش | افراد خوشبخت | متولدین سال خروس | سرگرمی | فال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz